Obsługa informatyczna

 

Obsługa informatycznaDoświadczenie i renoma

Firma Black Rack specjalizuje się obsłudze informatycznej firm. Dzięki naszemu nieszablonowemu podejściu do tematu obsługi IT, wpływamy pozytywnie na rozwój biznesu w Państwa firmie. Zastosowane przez nas sprawdzone technologie oraz wypracowane metody obsługi powodują, że praca z komputerami, które mamy pod opieką jest przyjemnością. Dzięki nam, Państwa sieć komputerowa będzie zawsze szybka i gotowa do działania, a komputery będą miały zainstalowane najnowsze aktualizacje. To my dbamy to, abyście tuż po aktualizacji oprogramowania przez dostawców, mieli je natychmiast zainstalowane na swoich komputerach. Oferowana przez nas obsługa informatyczna zawiera także profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie zakupu sprzętu  komputerowego oraz wyposażenia serwerowni.

Oszczędność dla Twojego biznesu

Nie muszą już Państwo zatrudniać kosztownego informatyka w swojej firmie – nasi specjaliści przeprowadzą wszystkie czynności szybko i skutecznie z korzyścią dla Państwa portfela. Większość czynności nasi informatycy mogą wykonywać zdalnie – co znacznie wpływa na szybkość prowadzonych prac i czas reakcji na zaistniałe problemy. Obsługa informatyczna nie musi być droga - dbamy o to, aby oferowane przez nas stawki godzinowe były najbardziej konkurencyjne na rynku.

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Obsługa informatyczna oferowana przez naszą firmę, to gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa systemów IT. System monitoringu sieci, serwerów, stacji roboczych ułatwia dostrzeżenie potencjalnych problemów oraz ich likwidację – jeszcze przed ich zaistnieniem.

Jeżeli  oferowana przez naszą firmę obsługa informatyczna spotka się z Państwa zainteresowaniem, prosimy o kontakt w celu zbadania Państwa potrzeb i wyceny naszych usług.

Skontaktuj się z nami