O nas

Twoja infrastruktura IT w najlepszych rękach

Witaj w Black Rack. To tu znajdziesz wszystko, aby stworzyć optymalną i bezpieczną infrastrukturę IT. Bez względu na to, czy zasiadasz za sterami małej firmy, czy międzynarodowej korporacji, wiesz, że jej rozwój to Twoje największe wyzwanie. Liczy się tu dyscyplina opracowania, weryfikacji i wdrażania pożądanych rozwiązań. Ważne, aby ten proces zakończyć w możliwie najkrótszym czasie. I właśnie w tym Ci pomożemy. Wybierz usługi informatyczne dla firm w Black Rack i realizuj w pełni swoje cele biznesowe.

Efektywność w każdym kroku

W Black Rack działamy systemowo. Dla Twojej firmy zaprojektujemy odpowiednią i skalowalną infrastrukturę IT, stworzymy środowisko dopasowane do charakteru Twojej organizacji, a przy tym zadbamy, by wdrażane zmiany nie zakłócały działalności biznesowej.

Gwarancja skutecznego zarządzania projektami IT

Kładziemy nacisk na spójną wizję projektowania rozwiązań, ich opracowania i realizacji. Dbamy o ścisłą współpracę zespołów zaangażowanych do projektu. Stosujemy zwinną metodykę pracy, co pozwala w krótszym czasie przejść od fazy projektowania do etapu eksploatacji produktu czy usługi. Spotykamy się z Tobą w centrum sprawdzonych rozwiązań, gdzie perspektywa IT łączy się z Twoim biznesem.

Dajemy wiele

Zajmujemy się administracją serwerami, by struktura Twoich serwerów była jak najlepiej zoptymalizowana. Tworzymy wirtualne systemy dla Twojej wygody i oszczędności. Jesteśmy drugą firmą w Polsce oferującą środowisko Proxmox VE. Skracamy czas pracy nad rozwiązaniami IT i wspieramy komunikację Twojego zespołu dzięki automatyzacji zadań. A do tego nasza Chmura gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych i działa zgodnie z RODO. Chcesz więcej? Mamy jeszcze więcej.

Rozwijaj się z Black Rack.

Zobacz nasze usługiWspółpracuj z ekspertami Black Rack. Napisz do nas, odpowiemy na każde pytanie i stworzymy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Skontaktuj się z nami