High Availability – nieprzerwany dostęp do Twoich usług

Działaj z rozmachem bez ograniczeń
Jako profesjonalista nie możesz pozwolić na to, by infrastruktura IT Twojej działalności była przeciążona, czas oczekiwania na odpowiedź serwera był długi, aplikacje nie zapewniały ciągłości pracy, a w konsekwencji biznes generował straty finansowe. Wybierz bezpieczeństwo i sięgnij po High Availability. Specjalizujemy się w rozwiązaniach HA dla płynnego działania systemów Linux.

High Availability – co to jest

Środowiska o wysokiej dostępności to niezawodne rozwiązanie na duże obciążenia i spory ruch, który Twój system musi obsłużyć bez żadnych przestojów. Priorytetem we wdrażaniu mechanizmów High availability jest zapewnienie skalowalności i elastyczności systemu, tak by automatycznie dostosował się do sytuacji. Gdy usterka nastąpi w jednej sekcji, inny element systemu utrzyma ciągłość i zbalansuje ruch. W tym celu budujemy klastry wysokiej dostępności.

High availability – dla kogo

High Availability zapewnia stałą pracę krytycznych dla firmy elementów systemu, które gwarantują dostęp do świadczonej usługi. Z klastrów wysokiej dostępności korzystają między innymi: e-bankowość, e-commerce, systemy zdrowia i bezpieczeństwa, systemy administracji, infolinie alarmowe, globalne przedsiębiorstwa przemysłowe, transportowe czy biznesowe, firmy streamingujące treści.Wysoka dostępność w praktyce

Zbudujemy dla Ciebie klastry High Availability na gwarantowanym poziomie świadczenia usługi SLA 99,99%. Oznacza to, że dopuszczalne przerwy w dostawie usługi, działaniu aplikacji lub czas oczekiwania na odpowiedź systemu nie przekroczą 1 minuty dzienne. W skali roku to niecała godzina przestoju. Wystarczy Ci SLA na poziomie 90%? Taką infrastrukturę też stworzymy.

Plan rozwiązań HA dla Ciebie

Wiemy, że awarii nie da się wyeliminować w pełni, ale z dopasowanymi rozwiązaniami High Availability możesz szybko je wykrywać i błyskawicznie reagować. Przeanalizujemy Twoje oczekiwania względem systemu, wybierzemy optymalne rozwiązanie, dostarczymy sprzęt i oprogramowanie, zajmiemy się wdrożeniem oraz ewentualnym zarządzaniem.

Środowiska o wysokiej dostępności z Black Rack – Twoje korzyści

  • Gwarancja niezawodności przy dużym obciążeniu.
  • Gwarancja braku przestojów.
  • Całodobowy dostęp do serwera.
  • Gwarancja dostępności contentu on-line w każdych warunkach.
  • Możliwość tworzenia środowisk skalowalnych dla złożonych projektów.
  • Wsparcie przy planowaniu i wdrożeniu rozwiązań dla strategicznych projektów.
  • Możliwość wdrożenia środowisk High Availability ze SLA 90% – 99,99%.